ATSISKAITYMO BŪDAI


Atsiimant prekes UAB „Furvita“ biure atsiskaityti galite grynaisiais arba kortele.
Elektroninėje parduotuvėje Autonavigacija.lt galite atsiskaityti Jums parankiausiu būdu:
1.    Grynaisiais pinigais,
2.    Bankiniu pavedimu,
3.    Elektronine bankininkyste,
4.   Kreditine kortele,


GRYNAISIAIS PINIGAIS AR BANKO KORTELE
Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais ar banko kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o UAB „Furvita“ parduotuvėje/biure, esančiame Taikos gatvė 148-20, Vilnius arba DPD kurjeriui pristačiusiam Jūsų prekes į namus. (Galime paprašyti avansinio mokėjimo už retai parduodamas prekes, kurių nelaikome parduotuvėje).
Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme, jei atsiskaitysite grynaisiais.


BANKO PAVEDIMU
Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite SMS žinute bei el. paštu).
Mūsų rekvizitai:
UAB „FURVITA“
Im.k. 304846004
PVM LT100011689013
AB"SEB Vilniaus bankas"
Banko kodas 70440
A/s LT21 7044 0600 0822 2992
Taikos 148-20
LT-05227, Vilnius
M. tel.: +370 60073220
El. Paštas:  vitalijus@autonavigacija.lt
http://www.autonavigacija.lt


SIUNTŲ PRISTATYMO SĄLYGOS IR TARIFAI:


Perkant daugiau nei už 99€ – pristatymas NEMOKAMAS!
Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:
Pristatymo kaina EUR su PVM
Atsiimant prekes UAB „Furvita“ biure (Taikos g.148-20, Vilnius) – 0 EUR

PRIEŠ ATVYKSTANT ATSIIMTI PREKĖS BIURE PASKAMBINTI TELEFONU: +370 60073220!!

Pristatys DPD kurjeris į rankas – Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos
Pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme.
Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:
1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
Likusioje Lietuvos dalyje galėsite pasirinkti pristatymo laiko intervalą 08.00-18.00. Apie pristatymą DPD kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.


Papildoma informacija:
Dėmesio!!! Pristatymo kaina į Neringą nustatoma atskiru susitarimu.
Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 14 val. ir už jas gautas apmokėjimas, tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną „DPD“ kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.
– 3,7 EUR

Pristatant DPD kurjeriui Jums į rankas, mokate grynais arba banko kortele. Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.
– 5,5 EUR

DPD Pickup – atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Siuntų taške. DPD Siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią DPD Siuntų tašką iš sąrašo čia. Siuntos į DPD Siuntų taškus pristatomos per 1-3 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Prekes iš Siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorinės dienas.


Svarbu žinoti! :
Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui. Atsiimdami siuntą DPD Siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.
Siuntų dydžiai (Maksimalūs matmenys):
•    Ilgis – 61 cm;
•    Plotis – 44 cm;
•    Aukštis – 37 cm;
1,30 EUR


Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar DPD Siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.


Pristatymo terminas
Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Furvita“ sąskaitą. Kai kurių prekių pristatymo terminas nustatomas individualiai.


Jeigu šiuo metu sandėlys prekių neturi, galite užklausti apie laukimo terminą ir rezervuoti reikiamą prekę, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.


Svarbu
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.